PT-A V divadle

image_print

Představení O BALYnce, dobrém štěněti a TŘÍDĚ NÍzkých kamarádů, které jsme navštívili v divadle MDK v Sokolově, je hráno v obsazení tří herců a  protkáno písničkami. Děti si v průběhu představení zpívaly s herci a pochopily smysl třídění domácího odpadu. 

Představení se dětem líbilo, užívaly si děje z první řady. Zážitek z dnešního dne byl dále umocněn o cestu zpět do školy, kdy jsme využili městskou hromadnou dopravu. Jak v divadle, tak v autobusu jsme se chovali hezky a byl to pro nás sváteční den.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.