PT – péče o zuby

image_print

V učivu o našem lidském těle a čistotě jsme si prakticky procvičili, jak pečovat o naše zuby. V instruktážním videu si osvojili techniku čištění a poznatky, jaký má být kartáček a jaká zubní pasta. Každý si přinesl svůj kartáček a podle pravidel jsme si zoubky čistili. V pracovním sešitě si pak zodpověděli hádanku a porovnali počty zubních kartáčků a past a nakonec se podívali na příběh, kdy Hurvínek překonal strach a nechal si vytrhnout zub od zubního lékaře.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.