PT Ranní hry

image_print

Pojďte děti, pojďte sem, do kola se postavíme, na školu se připravíme a hezky se pozdravíme. Popřejem si: dobrý den. 🙂

Po tomto ranním uvítání je čas na hru. Vedle stavebnic a her pro dva a více hráčů se děti postupně učí využívat didaktické a smyslové hry, které ve třídě máme. Tím spolupracují s ostatními, řeší problémy, provádí rozhodnutí a hrají podle pravidel. Během školního roku se naučí pexeso, domino, kvarteto, člověče a další deskové hry. Osvojí si hry, které rozvíjí myšlení, jazykovou obratnost, rozhodování….

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.