PT – V Karlovarském městském divadle

image_print

Svátečně oblečeni, plni očekávání, že uvidíme pohádku, kterou čte paní učitelka na pokračování, jsme se vydali autobusem do Karlových Varů. Před divadlem jsme měli chvilku času na prohlédnutí části města. Uvnitř budovy divadla pak obdivovali výzdobu, pohodlně se usadili do sametových křesel a příběh mohl začít. Jako v knížce – Ferda byl skvělý a Beruška pěkně protivná. Celý příběh se nám moc líbil a na závěr jsme hercům zatleskali.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.