PT – V knihovně

image_print

Navštívili jsme Městskou knihovnu Sokolov – Oddělení pro děti a mládež. Všechny děti zde byly poprvé a dopolední pobyt si opravdu užily. Program nám připravila paní D. Drobečková a byl v souladu s naším poznáváním ve škole. Hra, ve které jsme poznávali měsíce, nás bavila. Hledali jsme různé předměty a obrázky, schovávali se, prohlíželi knihy, zacvičili si….. Po skončení hry jsme si ještě mohli užít knihovnu jinak. Někteří si zacvičili na hudbu, jiní hráli stolní tenis nebo si otvírali dětské stránky na počítači.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.