PT – Vánoční přáníčka

image_print

Každým rokem pořádala Městská policie Sokolov přátelské posezení pro seniory v divadle Městského domu kultury v Sokolově. V loňském roce připravili žáci PT přáníčka pro všechny pozvané. Letos setkání nebude, ale děti přesto vytvořily vánoční přání, která tentokrát potěší babičky a dědečky v Léčebně pro dlouhodobé nemocné v Dolním Rychnově. Až je bude paní Renáta Černá z Měst. policie Sokolov předávat, věříme, že potěší všechny klienty domova. Výroba přáníček nás bavila a dali jsme si záležet.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.