PŮJDEM SPOLU DO BETLÉMA

image_print

Mezi další školní vánoční tradice patřilo rozeznívaní prostorů tříd, chodeb českými koledami. Jsme moc rádi, že se tato akce mohla letos uskutečnit po Covidovém odmlčení. Malý sbor vybraných dětí 1. – 5. ročníku ukázal, že se dá i v tak krátké době (14 dnů) nacvičit neznámé koledy kvalitně. Některá děvčata zazpívala také sólově, za což jim patří veliký obdiv. Chodba se rozezněla také středověkou koledou Chtíc, aby spal, kterou zahrála na flétnu paní asistentka L. Hlaváčková.

Předchozí

Další

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.