Recitační soutěž 1. ročníků

image_print

V pondělí 26. února proběhla soutěž v přednesu básní. Své recitační schopnosti si poměřili chlapci a dívky z obou prvních ročníků. Finálovému kolu předcházela kola třídní, ze kterých vzešli z každé třídy 3 vítězové. Ukázalo se, že přednášet před všemi spolužáky není úplně jednoduché. Vítězkou se stala Sofinka, na druhém místě byla Maruška a o třetí místo se podělila Eliška s Péťou. Nakonec si přednes chtěli vyzkoušet téměř všichni! A proto si obě třídy zaslouží pochvalu! A příští měsíc se „utkáme“ ve zpěvu!

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.