Rozsvícení vánočního stromu na Starém náměstí

image_print

V neděli 3. prosince 2023 proběhlo rozsvícení vánočního stromu na Starém náměstí a naše škola byla u toho! Anička Hlušičková ze třídy 9. A se proměnila v anděla a za pomoci pana Valentiho z partnerské školy Kreuzbergschule ve Schwandorfu rozdávala radost (a také drobnou sladkost) všem malým i velkým návštěvníkům této skvělé akce. Aničce moc děkujeme za reprezentaci školy a vám všem přejeme krásný adventní čas.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.