Strašidelné dopoledne na „Osmičce“

image_print

Dne 2. listopadu letošního roku se u nás ve škole uskutečnila oslava svátku, který se slaví převážně v anglicky mluvících zemích, Halloweenu. Původem je tento svátek keltský a byl ochranou proti zlým duchům. Hlavně děti se převlékají do strašidelných kostýmů. Tak to bylo i u nás na škole.

Děti přišly převlečené za příšery, jako jsou čarodějnice, upíři, duchové, mrtvé nevěsty, děsiví klauni či třeba za dýně. Převlečené přišly i paní učitelky a asistentky a moc jim to slušelo.

Součástí byla i soutěž všech, kteří nepřišli „v civilu“. Stačilo si třeba jen pomalovat obličej, čímž už jste se mohli zúčastnit losování o sladké ceny. Letos padl los na tyto šťastlivce:

Sebastian Baier z 1. A, Anička Švajcová z 1.B, Ondra Ambrož z 2.B. Z druhého stupně měli štěstí: Jakub Klofáč ze 7.A, Štěpánka Černá ze 7.B a Šárka Dvorská z 8.A. Všem výhercům gratulujeme a těm ostatním přejeme štěstí na příště. 

Předchozí

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.