Svátek sv. Martina v 1.A

image_print

Včera jsme si během vyučování vyprávěli o svátku svatého Martina. Kdo to byl a jaký byl. Luštili jsme rébusy a bludiště. Počítali jsme svatomartinské rohlíčky, koníky, podkovy, meče a husy. A právě běloučké husy dnes čekal ne zrovna příjemný osud. Mnozí lidé si na nich pochutnají u svatomartinského oběda. A proto jsme si v malých skupinkách vytvořili husy veselé, plné života a radosti z padajících vloček.

P. S. Paní asistentka v pozadí neodpočívá, ale pomocí raznice tvoří sněhové vločky, po kterých byla při práci nebývalá sháňka. Sníh jsme tím ale nepřivolali. Prší.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.