Světlo Kadaň – druhé setkání

image_print

Na druhém setkání Světla Kadaň opět nechyběly hry na podporu spolupráce ve třídě, ale také byl tento tříhodinový třídnický blok zaměřen na nebezpečí číhající na internetu. Zopakovali jsme si známé informace o šikaně a kyberšikaně, abychom se poté dověděli úplně nové o netolismu, sextingu, kybergroomingu, kyberstalkingu. Znáte tyto pojmy i vy? Pokud ne, doporučujeme si je vyhledat, jsou velmi aktuální. Nejvíce jsme si užili společné chvilky při závěrečné hře, v níž jsme měli za úkol ve skupinách vytvořit sami ze sebe stroj, jehož název měli ostatní uhodnout. Srdečně jsme se zasmáli u vysavače a letadla našich kluků, nebo mixéru a bagru, do kterého se zapojila i naše paní učitelka. Ta si opět v celém bloku zahrála na jednu z nás. Bylo to super zábavné dopoledne.

Hrazeno z programu Karlovarského kraje.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.