ŠvP 8. ročníků

image_print

I letos jsme vyrazili na školu v přírodě, tentokrát do Sadova, kde nás přivítalo úžasné ubytování v rodinném hotelu Dvůr Stráň. Celý týden byl plný výletů a her. Měli jsme krásné počasí, takže jsme plně využili i bazén. První výlet nás zavedl do Kyselky a ti, co měli ještě plno sil, si dali pár kliků na závěr a mohli vyrazit do bazénu. Druhý den jsme vyrazili do Radošova a děti si v kempu vychutnaly zaslouženou odměnu v podobě pěnivého moku – kofoly. Třetí den šli fárat do dolu Mauritius s vidinou rychlého zbohatnutí. Bohužel, výprava byla zakončena bezúspěšně, takže jsme se vrátili do hotelu pouze s tím, s čím jsme odcházeli a se snědenou svačinou. Předposlední den se konal napínavý sedmiboj, ve kterém se proti sobě utkaly čtyři vyrovnané týmy. Za svoji snahu byly děti odměněny pečenými buřty, které si ale musely samy upéct. Poslední den jsme uklízeli a loučili se krásným prostředím.
Tak příští rok znovu. 🙂

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.