Vánoční posezení a tvoření s rodiči

image_print

Ve čtvrtek 7. 12. 2023 proběhlo v jednotlivých třídách Vánoční posezení a tvoření s rodiči. Cílem bylo zapojení rodičů do školních akcí, umožnit diskuzi o tématech týkajících se chodu školy a motivovat je k větší spolupráci se školou. 

Setkání měla formu společného tvoření rodičů a dětí, výroba vánočních dekorací či zdobení vánočního cukroví, což navodilo krásnou a pohodovou atmosféru. V rámci akce proběhla také soutěž o nejkrásnější betlém vyrobený žáky jednotlivých tříd a zakončena byla slavnostním rozsvěcením vánočního stromku, společným lampionovým průvodem a zpěvem vánočních koled. Účast byla hojná, rodiče odcházeli plni optimismu a dobré nálady.

Akce byla hrazena z Národního plánu obnovy z projektu Podpora ZŠ Sokolov, Křižíkova (evidenční číslo projektu 0081/PODSKOL/2022).

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.