Vítání prvňáčků mezi čtenáře a knihomoly

image_print

Během dnešního dopoledne žáci 1.A i 1.B navštívili Pobočku pro děti a mládež Městské knihovny v Sokolově ve Slavíčkově ulici. Čekalo tam na ně totiž knihovnické strašidlo Hejhula Uršula Písmenková Povidlová, aby je uvítalo mezi čtenáře a knihomoly. Žáci museli nejdříve prokázat své čtenářské dovednosti přečtením slibu čtenářů, projít Branou do fantazie a svým podpisem slib potvrdit. Potom je strašidlo odměnilo pěknou knihou a spolužáci potleskem. V knize našel každý ještě přihlášku do knihovny. Po společném vyfotografování bylo strašidlo tak unavené, že se s dětmi rozloučilo a odešlo odpočívat zpět mezi knihy s pohádkami, říkadly, bajkami… Pokud se někdo z dětí do knihovny přihlásí, třeba se s Hejhulou Uršulou Písmenkovou Povidlovou ještě někdy potká. A pokud bude mít také rád buchty s povidly, strašidlo si ho určitě samo najde podle povidlové vůně.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.