Vnímám, i když nevidím

image_print

V pátek 9. 12. 2022 navštívili žáci 8.B Sokolovské muzeum, kdy je umístěna expozice „Vnímám, i když nevidím“. Jedná se o interaktivní výstavu, kde mohou návštěvníci hmatem i čichem prozkoumat běžné předměty a keramické tvary, které vyrobily děti Základní umělecké školy. Hned na začátku návštěvníky čekají tři moudré hlavy, které ve svých útrobách skrývají tajemné nápisy. Velkým zážitkem pak je temná místnost. Navíc je expozice doplněna o různé hlavolamy a výtvarné práce. Výstava je přístupná až do 8. ledna.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.