Výlet 3. B do Mariánských Lázní

image_print

Ve středu 12.6. jsme vyjeli na výlet do Mariánských Lázní. Navštívili jsme Zpívající fontánu, která nám zazpívala dvě známé písně od Karla Gotta, prošli jsme si kolonádu a nezapomněli jsme ochutnat lázeňské oplatky. Dále jsme navštívili park Boheminium, kde jsme se seznámili se známými českými stavbami. Na závěr výletu jsme se šli podívat na daňky skrvnité a nenechali jsme si ani utéct možnost pohladit si kozu. Výlet jsme si moc užili.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.