Vyrábíme pro útulky

image_print

Na začátku školního roku 2023/2024 jsme s naším panem ředitelem navštívili sokolovský útulek pro opuštěné či týrané kočičky, který sídlí v areálu Sokolovské bytové. O kočičky i koťátka se stará paní Křehlíková se svými pomocníky, kteří tuto práci dělají zcela dobrovolně.

S sebou jsme nesli dar ve formě finančního příspěvku 5 000 korun. Tyto peníze se nám podařilo vydělat na školním Jarmarku v květnu minulého školního roku. Jako každý rok jsme měli svůj “ kočičí “ stánek, kde jsme prodávaly naše vlastní výrobky. My tři jsme po celý rok pletly, háčkovaly, vyšívaly a pekly, abychom pomohly zvířátkům v nesnázích .

Jsme moc rády, že se naše výrobky líbily a děkujeme dětem a rodičům, kteří přispěli na pomoc zvířátkům, která se ocitla na ulici .

Za stánek: Mgr. Nováková, Mgr.Hulcová, Mgr. Kučerová

My tři

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.