Výtvarná soutěž Planeta plná života

image_print

V březnu a dubnu jsme tvořili obrázky do soutěže DDM Sokolov: Planeta plná života. Téma zpracovali žáci z celého druhého stupně, následně bylo vybráno 34 nejlepších prací, které byly odevzdány do soutěžního klání. Ze všech prací celého sokolovského okresu se umístila naše žákyně Terezka Matejková z 9.A na krásném třetím místě. Slavnostní vyhlášení proběhlo v DDM v sobotu odpoledne v rámci oslav Dne Země. Všechny soutěžní práce jsou vystaveny ve vstupní hale DDM, kde si je může každý příchozí prohlédnout. My Terezce gratulujeme a i všem ostatním zprostředkováváme tuto výstavu našich prací on-line. Děkujeme všem zúčastněným.

Předchozí

Další

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.