Výukový program VČELY A DALŠÍ SPOLEČENSKÝ HMYZ

image_print

Dne 3. 10. se naše třída v rámci výuky účastnila ekologického výukového programu VČELY A DALŠÍ SPOLEČENSKÝ HMYZ. Během tohoto programu se žáci stručně seznámili se stavbou těla včely, prohlédli si včely i jiný blanokřídlý hmyz pod mikroskopem i ve sbírce. Formou her se seznámili s činnostmi jednotlivých včelích kast, prohlédli si skutečný (prázdný) úl s plásty a další včelařské pomůcky. Závěrem jsme si odpověděli na otázku, proč jsou nejen včely pro lidskou populaci nepostradatelné. Všem se tento výukový program líbil a každý si v něm našel nějakou zajímavost. Závěrem bych ráda poděkovat Mgr. Kateřině Dvořákové za profesionální vedení tohoto výukového programu.

Předchozí

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.