Vznik USA a Velká francouzská revoluce

image_print

Žáci 8.A opět dostali zadání projektů, tentokrát z dějepisu. Dvě velké světové události, vznik USA a Velkou francouzskou revoluci, si připravovali dva týdny. Nejprve jsme v počítačové učebně hledali informace, hlavně zajímavosti, které nezazněly v hodině. Druhá fáze probíhala doma, žáci si měli připravit obrázky a texty, které na projektu chtěli mít. Třetí fáze probíhala ve škole, žáci připravené texty a obrázky lepili na čtvrtku A3, podle zadaných podmínek. Poslední fází byla prezentace vlastního projektu.
S každým projektem je jejich práce lepší a lepší! Ty nejlepší jsem vybrala do galerie.
Jsem na jejich práce velice hrdá. 🙂

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.