Zpíváme si pro radost

image_print

V pondělí 18. března se již po několikáté sešli naši prvňáčci v jedné třídě, aby tentokrát změřili své síly ve zpěvu. Na začátku nechybělo potřebné rozezpívání pod taktovkou paní učitelky Kubrychtové. Vlastní repertoár účinkujících byl opravdu bohatý. K slyšení byly písničky jednoduché, ale i ty náročnější, které měly několik slok. Soutěžilo se v sólovém zpěvu i zpěvu ve dvojicích. Nakonec nezůstal nikdo, kdo by nám nezazpíval. A to je dobře! Chválíme všechny a vítěze pěvecké soutěže vidíte na úvodní fotografii. A jestli se ptáte na téma naší další mezitřídní soutěže, tak rádi odpovíme: bude se běhat a skákat!

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.