Adaptační den 9. A

image_print

Začala nám škola, žáci jsou na začátku září trošku roztěkaní, naši deváťáci obzvlášť. Čeká je velké rozhodnutí ohledně jejich budoucnosti. Abychom jim návrat do školy usnadnili, vydali se žáci 9. A na celodenní adaptační výlet.
Hned po ránu je čekala pořádná rozcvička, aby se probudili. Většina z nich ještě ani nesnídala, tak dostali pauzu na občerstvení. Následovala hra na molekuly, jako připomínka jejich společných zájmů. Během volného času hráli různé hry, ve kterých byla důležitá spolupráce i trocha soutěživosti. Poslední aktivitou byla grafická tvorba jejich webové stránky. Tyto návrhy máme vystavené ve třídě, spolu s kartami jejich „budoucího“ zaměstnání.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.