Školanda tříd 2. A, 3. B, 4. A – den čtvrtý

image_print

Předposlední den adaptačního pobytu jsme se zaměřili hlavně na sportovní hry. Dopoledne jsme si užili na hřišti, kde jsme trénovali kopanou, hod míčem a další zábavné hry. Odpoledne jsme si vyšli do lesa, kde jsme si v týmech zahráli soutěž o nejdelší liščí ocas. Soutěžili mezi sebou tři týmy – tým oranžový, fialový a žlutý. Nejvíce se dařilo oranžovému týmu a zítra jej čeká zasloužená odměna. Večer jsme si užili u ohně. Opékali jsme buřty, zpívali s kytarou a užívali si posledního večera. Večer opět nechyběly ani pohádky před spaním.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.