Beseda s myslivcem

image_print

Dne 1.3. 2024 k nám přišel na besedu pan Doubek – myslivec. Na podzim jsme pilně sbírali kaštany a za odměnu nám dnes přinesl ukázat trofeje. Zjistili jsme na vlastní oči i hmat, jaký je rozdíl mezi rohy a parožím, jak vypadají kostry ptáků i savců, jak žijí zvířátka po celý rok. Naučili jsme se také rozdíly mezi brodivými. potápivými a suchozemskými ptáky. Měli jsme mnoho otázek, ale čas byl neúprosný, a tak jsme se museli, ač neradi, rozloučit.

Další

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.