Bezpečná cesta do školy

image_print

Každé ráno nás čeká cesta do školy a s tím i několik křižovatek, přechodů a možnost různých komplikací. Rady a upozornění na různé nástrahy nám přednesla praporčík Jana Mertlová z obvodního oddělení PČR Sokolov.

Ve třídě hovořila o vhodném oblečení dětí, reflexních prvcích na aktovce a oděvu. Po krátké besedě jsme se vydali k blízkému přechodu a nacvičili si, jak se rozhlédnout, aby přecházení bylo bezpečné. Všechna pravidla správného přecházení musíme dodržovat i cestou ze školy a při pobytu venku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.