Bylo tam krásně

image_print

Dnešní den jsme strávili na farmě Kozodoj ve Staré Roli. Mezi vraty nás přivítali nejen zaměstnanci farmy, ale i první zvířátko – kočička průzkumník. Tušila totiž, že přicházíme s batohy plnými dobrot, mezi nimiž byly i nejrůznější uzeniny na opékání a jejichž vůně se linula daleko kolem… Po krátké svačince jsme s průvodcem Lukášem absolvovali cestu křížem krážem celou farmou a poznávali její obyvatele – koníky, ovečky, kravičku, kozičky, slepičky, králíky, lamy, husy, čuníky, krůty a kachny. Všechna zvířátka byla velmi přítulná a trpělivá, a proto jsme se s nimi mohli seznamovat úplně zblízka a ještě si je i pohladit. Dokonce jsme sledovali, jak se stříhá beran. V závěru našeho výletu do přírody jsme opékali buřty, párky, chleba, rohlíky…

P. S. Bylo tam krásně.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.