Velký úspěch v celostátní soutěži

image_print

Naše žákyně Šárka Polívková z 6.C byla vybrána mezi oceněné autory 20. ročníku soutěže Svět očima dětí. V letošním roce se do soutěže zapojilo neuvěřitelných 4587 dětí z celé České republiky. Hodnoticí komise odboru komunikace ocenila celkem 92 žáků. Šárka je mezi nimi a je zvána na slavnostní udílení cen na Ministerstvo vnitra až do Prahy, které proběhne začátkem září. Přesné umístění Šárky si zatím organizátoři nechávají pro sebe jako překvapení. Zde se můžete podívat na její obrázek s tématem 30 let České republiky.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.