Chléb s pomazánkou a sedmikráskami

image_print

V minulých dnech jsme si v čítance přečetli recept na chutnou svačinu. Dnes jsme podle tohoto receptu pomazánku „uvařili“. Pokyny přidej, krájej, omyj, míchej, dávej pozor se rychle střídaly tak, jak jsme se my střídali u přípravy dobrůtky. Šlo nám to pěkně od ruky, a to dokonce i s nožem. Krájet pažitku i ředkvičky si chtěl vyzkoušet každý. Nakonec se solilo, trochu cukru ještě a první odvážlivci mohli ochutnávat. Svůj chléb si každý namazal sám a ozdobil podle své chuti: pažitka, ředkvičky, sedmikrásky. Popřáli jsme si dobrou chuť a směle se pustili do jídla. A kdo se ptá, jestli nám chutnalo, nechť se podívá na fotografie.

Předchozí

Další

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.