Čtení v praxi

image_print

Poslední týden školního roku jsme si zpříjemnili kulinářskou aktivitou. V čítance byl článek o výrobě jarní pomazánky. Pečlivě jsme si ho přečetli a vypsali si všechny suroviny, které jsou třeba k její výrobě. Řekli si, jak se má postupovat. A potom přišlo překvapení. Paní učitelka vyndala na stůl všechny suroviny, o kterých jsme četli a řekla nám, abychom si pořádně umyli ruce a že si pomazánku zkusíme vyrobit. Zapojili se všichni. A výsledek? Mňam. Všichni jsme si pochutnali. Někteří si dokonce několikrát přidali.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.