Co jste dělali v neděli po obědě?

image_print

My byli v kině Alfa na animovaném dobrodružném filmu s názvem Divnosvět. Hned v úvodu jsme poznali rodinu Cladových, která se snaží proletět neprobádaným světem plným prapodivných a všežravých tvorů i dalších nebezpečných nástrah. Film byl zajímavý množstvím vizuálních i zvukových efektů. K celkové pohodě při sledování děje patří popcorn, ten jsme si samozřejmě koupili i my! Šramot sáčků během představení potvrzoval, že nám chutnal. Pokud budete hledat fotky, tak marně… Nákup 27 slaných nebo sladkých popcornů, několika limonád a uložení věcí v šatně nám vyplnilo veškerý čas před promítáním. Tak snad příště.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.