Provoněný den ve 3.B

image_print

Při dnešních tvořivých činnostech jsme se společně vrhli na činnost, která není každému úplně blízká. V našem případě jsme se s výrobou mýdla setkali všichni poprvé. My si však nikdy nenecháme ujít možnost vyzkoušet si něco nového. Do tvoření jsme se vrhli s nadšením a s výsledkem naší práce jsme nadmíru spokojeni. Mýdla jsou zajímavá nejen svým zbarvením, ale také vonnou esencí a přidanými tajnými přísadami, které dodají každému kousku tu pravou originalitu. Posuďte sami…..a to nejen zde na obrázcích,ale třeba i osobně na letošním JARMARKU, kde si u našeho stánku budete moci taková mýdla pořídit 😉

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.