Čtenářská soutěž

V úterý 19. 3. 2024 se konala v Městské knihovně v Sokolově čtenářská soutěž pro 5. ročníky ZŠ nazvaná ,,Nekoktám, čtu.“ Naši školu reprezentovala žákyně 5.A Liliana Linhartová, která obsadila vynikající 1. místo. Postupuje do krajského kola, které se uskuteční začátkem dubna. Za svůj výkon obdržela diplom a pěknou knihu. Navíc vítězům poblahopřál i přítomný pan místostarosta Bc. Jan Picka. I my všichni Lilianě moc blahopřejeme a držíme palce, aby uspěla i v  krajské soutěži.

Třídní učitelka a žáci 5. A