Soutěž – výstava – výherci – akademie

image_print

Jak spolu souvisí tato hesla? Jednoduše: My ve škole vyhlásili soutěž na téma Krásy Karlovarského Kraje, děti se jí zúčastnily. Ze stovky krásných prací 1 . i 2. stupně jsme vybrali nejzajímavější díla, která budou od 26. 3. 2024 vystavena ve foyer kina Alfa v Sokolově. A to díky pořadatelům Filmového klubu v Sokolově. Tato výstava bude zahájena jako součást školní akademie, která se s podtitulem Osmička má talent bude konat právě 26. 3. 2024 od 17 hodin. Vstup na výstavu je zcela zdarma, vstup na akademii za 50 Kč na osobu (předprodej v sekretariátu školy). Máte se na co těšit. Uvidíte, co jste ještě nikdy neviděli a už neuvidíte a uslyšíte, co jste ještě nikdy neslyšeli a už neuslyšíte. A zde je seznam umělců, kteří se Vám představí na výstavě svých krásných výtvarných děl. Součástí bude i slavnostní předání odměn těmto mladým talentům výtvarného umění. Těšit se můžete i na prostorové práce celých kolektivů. Tak doražte!

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.