Den dětí na Božím Daru

image_print

Probudili jsme se do slunečného rána. Chvilku jsme se učili a pak hurá do Dětského světa s trampolínou, prolézačkami, nafukovacím hradem… a s motokárami. Na ty jsme se zvláště těšili. Do kopce motokáry vytáhla lanovka, ale dolů – to byla jízda! A pak přišly na řadu ostatní atrakce. Počasí se sice pokazilo (jak už to na horách bývá), ale nám to nevadilo. Strávili jsme tam celé dvě hodiny. A pak hurá na oběd. Po poledním klidu nás čeká honba za druhým a třetím klíčem k pokladu. A večer opékání buřtů!

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.