Pozdrav z Božího Daru od 1. A a 1. B

image_print

Milá maminko a tatínku, v pondělí nám autobus zastavil u Penzionu Daniela. Ubytovali jsme se se svými spolužáky po 2, po 3 a po 4 v krásných pokojích – apartmánech. Hned v pondělí odpoledne začala soutěž Hledání pokladu. Každý den plníme s nadšením úkoly, abychom večer získali jeden klíč k pokladu. Klíčů potřebujeme celkem 5! Druhé klání o titul Správný rytíř může vyhrát jen ten, kdo se po celý pobyt prokáže jen chrabrým chováním, znalostmi kultury při stolování a úklidu pokoje, fyzickou zdatností a dodržováním ostatních rytířských vlastností. Včera odpoledne jsme se vydali na Ježíškovu cestu. Tam to bylo taky prima. Večer zpíváme, hrajeme si stavebnicí… Vaří tu dobře. Nic nám tu nechybí! Jen maminka trochu :-)…

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.