Den Země

image_print

Den Země je vždy o závažných tématech, která se týkají každého z nás. Abychom mohli na této krásné planetě žít, musíme ji chránit.
V 9.A žáci shlédli nejprve videa o problémech, které naši planetu trápí. Následně vytvořili projekty, které problém nejen popisují, ale také nabízejí řešení. Před vyhlášením nejlepšího projektu si zahráli hru „Já mám, kdo má?“. Tato hra jim ukazuje, že každý prvek na naší planetě ovlivňuje zase jiný. Vše spolu souvisí. Po vyhlášení vítězných projektů přišla na řadu vědomostní soutěž.
Všechny děti si ze Dne Země odnesly nejen spoustu informací, ale také něco na zub.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.