Den Země sedmého ročníku

image_print

Ve čtvrtek 20. 4. jsme společně oslavili Den Země. Pracovali jsme s texty, diskutovali nad globálními problémy lidstva s návrhy na vlastní řešení a zpracovávali nové informace z odborných článků i internetu. Nejzajímavější částí byla zcela jistě přednáška pana hasiče, který nám přišel povídat o svém náročném povolání. Zasypali jsme ho celou řad dotazů a požádali ho o ukázky vázání uzlů. Dva odvážlivci si také zkusili jeden z mnoha požadavků fyzických testů z přijímače hasičů, což bylo splnit 45 leh-sedů do dvou minut. K tomu jsme ještě dostali deníček hasiče s nejrůznějšími úkoly a ukázkami výstroje a výzbroje hasičského sboru. V béčku pak ještě žáci stihli vytvořit kreslený herbář jarních rostlin.

Předchozí

Další

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.