Den Země sedmého ročníku

Ve čtvrtek 20. 4. jsme společně oslavili Den Země. Pracovali jsme s texty, diskutovali nad globálními problémy lidstva s návrhy na vlastní řešení a zpracovávali nové informace z odborných článků i internetu. Nejzajímavější částí byla zcela jistě přednáška pana hasiče, který nám přišel povídat o svém náročném povolání. Zasypali jsme ho celou řad dotazů a požádali ho o ukázky vázání uzlů. Dva odvážlivci si také zkusili jeden z mnoha požadavků fyzických testů z přijímače hasičů, což bylo splnit 45 leh-sedů do dvou minut. K tomu jsme ještě dostali deníček hasiče s nejrůznějšími úkoly a ukázkami výstroje a výzbroje hasičského sboru. V béčku pak ještě žáci stihli vytvořit kreslený herbář jarních rostlin.

Předchozí

Další