Den země v 6.A

image_print

22. 4. 2022 jsme se zúčastnili celoškolního projektu Den Země. Tvořili jsme skládankovou naučnou knížku zvanou lapbook. Při tomto zábavném tvořivém učení jsme se dověděli mnoho věcí o ekologii. Připomněli jsme si, jak moc je důležitá voda a její koloběh i to, jak ji zadržovat v přírodě, aby Zemi netrápila úmorná ničivá sucha, jak moc je důležitý i ten nejmenší živočich ( například hmyz) a nezapomněli jsme na rostliny. Dále jsme si řekli, jak dlouho se rozkládají různé druhy odpadků, tedy jak důležité třídit a následně recyklovat. Zvláštní část projektu byla věnována včelám, jelikož až zemře poslední včela na Zemi, člověk už tu dávno nebude. Tato část nás zajímala a bavila nejvíc. Nakonec jsme se za odměnu, že jsme vše zvládli na jedničky, proběhli a provětrali na školním hřišti.

22. 4. 2022
Den Země
Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.