Čarodějnické odpoledne na naší škole

image_print

Ve středu 27. 4. 2022 se na našem školním hřišti v odpoledních hodinách uskutečnil slet všech čarodějnic a čarodějů. Celá akce začala proslovem pana ředitele Mgr. Vladimíra Vlčka, který všechny srdečně přivítal a popřál hodně zdaru při plnění všech soutěží. Hned poté následoval průvod v čele s čarodějnicí, kterou vyrobila paní učitelka Mgr. Gabriela Vodárková, za což jí velmi děkujeme. Pak už se děti vrhly k jednotlivým disciplínám, které si pro ně připravily paní učitelky, paní vychovatelky a paní asistentky. Nesmělo chybět ani opékání vuřtů, pečiva a bonbónů. U ohně si mohli naši žáci i jejich rodiče zazpívat známé trampské písně za doprovodu kytar a zobcové flétny.

Děkujeme všem za hojnou účast! My si čarodějnické odpoledne báječně užili ☺

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.