DEN ZEMĚ V 6.B

image_print

Být užiteční a vlídní k přírodě jsme se rozhodli i my v 6.B. Na Den Země jsme vyrobili pro hmyz malá obydlí – děvčata se ve třídě pustila do výzdoby menších hmyzích domků z květináčů a chlapci v dílnách pracovali na konstrukci dřevěného hmyzího hotelu. Děvčata ho poté vyplnila přírodním materiálem, který nasbírala v okolí školí. Snad se tvorečkům náš výtvor zalíbí a rychle se v něm zabydlí .  

„Protože všichni sdílíme tuto malou planetu Zemi, musíme se naučit žít v harmonii a míru mezi sebou a přírodou. To není jen sen, ale nutnost.“ (Dalajláma)
Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.