Den Země v 7.B

image_print

V pátek 22. 4. 2022 proběhl na naší škole projektový den ke Dni Země. Třída 7.B měla den rozdělený na dvě aktivity. V první části žáci ve skupinách zpracovali zadaný globální problém (např. znečištění planety, nakládání s odpady, šetření energiemi, doba rozkladu jednotlivých materiálů apod.), který pak přednesli ostatním spolužákům. Poté vyšli na procházku městem, kde se snažili získané informace ukazovat na konkrétních místech. Nakonec zbyl i čas na relaxační pohybové aktivity:)

Předchozí

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.