Dopoledne plné sportu

image_print

Dnešní den jsme věnovali sportu. Proběhla prvostupňová akce Olympijský víceboj. Skákali jsme do dálky, běhali, házeli míčem, stáli jako čáp na jedné noze se zavřenýma očima, procvičili cval stranou… Mezi jednotlivými disciplínami jsme se ještě stačili protahovat, aby naše výkony byly co nejlepší. Pokud si myslíte, že jsme byli unaveni, tak se mýlíte. V samotném závěru jsme ještě uběhli 500 metrů! A kdo zvítězil? To je jasné – všichni!

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.