Druháci oslavili Den dětí

image_print

Na úterý 1. června se děti těšily. Do školy přišly bez aktovky a to vždy znamená, že to nebude obyčejný školní den. A bylo tomu opravdu tak. Během dopoledne se soutěžilo na školním hřišti v přetahování lanem, ve slepičím závodě, v běhu, slalomu a sbírání žetonů. Klidnější zábavu přineslo kreslení na školním dvoře. Vrcholem všeho dění však bylo opékání buřtů. Někteří si opékali i chleba nebo rohlíky. Děkujeme panu školníkovi, který připravil ohniště, pravidelně přikládal polínka a bděl nad bezpečností všeho a všech.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.