PT Den dětí

image_print

Den dětí jsme si užívali od samotného rána, které začalo tvořením a hrami na koberci. Dál nás čekala veliká soutěž u interaktivní tabule. Všichni postupně plnili úkoly z IQ her a snažili se probojovat do druhé náročnější obtížnosti. Nejvíc se dařilo při vyhledávání dvou stejných obrázků a zlepšit se musíme ve vyhledávání správného obrázku. Po svačince jsme si užili na dětském hřišti Děťátko. Pak si odpočinuli na koberci, kam se všichni přesouváme po návratu z vycházky a posloucháme, co napsal kocourek Modroočko do svého deníku. Nakonec svátečního dne jsme si udělali Večerníčka, který nám k svátku přinesl malou filmovou pohádku. Také jsme si zatančili a byl to opravdu hezký sváteční den.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.