Duhová dílna -1. lekce

V letošním roce mohou žáci 2. stupně navštěvovat nový zájmový útvar zaměřený na výtvarné tvoření všeho druhu. Probíhá každé úterý od 14:00 do 15:30. První schůzka byla pouze seznámením s programem kroužku, ve druhé už jsme pak tvořili první výrobek. Vzhledem k začínajícímu podzimu jsme se vrhli na aranžování podzimního věnce. Nejprve jsme se seznámili s touto technikou, materiálem a hlavně chybami, kterých se dopouští většina začátečníků a kterých by se měl každý aranžér vyvarovat. Pak už jsme se dali do práce. Hodina a půl nám utekla jako voda a hrozně jsme se divili, jak ten čas letí, když nás něco hodně baví. Nemůžeme se dočkat, až příště věnečky dokončíme a doma si je pověsíme na dveře. První lekce byla plná radosti a nadšení. Hrozně jsme si to užili. A víte co? Ještě tu máme dvě volná místečka, kdybyste se chtěli přidat. Stačí se pro přihlášku zastavit za paní učitelkou Vodárkovou, která nás vede. Zápisně je 300 Kč na pololetí a věřte, že si domů odnesete výrobky za mnohem vyšší částky a hlavně si užijete báječné chvilky při tvoření. Je to ideální relax, tak neváhejte a přidejte se.