Duhová dílna – 6. lekce

image_print

Poslední lekce duhové dílny v kalendářním roce 2022 byla samozřejmě ještě ve znamení Vánoc. Tentokrát se s námi naše vyučující pustila do techniky, která i jí samé byla dosud prakticky neznámá (znala ji jen z videí). S vidinou nejistého výsledku jsme se pustili do techniky mramorování. Spíše než překrásný výsledek byl tentokrát zajímavý celý proces výroby. Toto kouzlení s barvami na vodní hladině nebylo vůbec jednoduché a rozhodně šlo o techniku pro pokročilejší tvořílky. Právě proto nám musela přijít na pomoc i další vyučující – paní učitelka Trhlíková. I přestože proces byl náročný a neobešel se i bez nezdarů a hlavně spousty nepořádku, každý z nás si nakonec odnesl druhý den velice neobvykle dekorovanou ozdobu. A jelikož to není technika, kterou zvládnete napoprvé, rozhodně se k ní budeme ještě muset vrátit a procvičit se v ní.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.