Výhra v krajské výtvarné soutěži

image_print

Naši žáci se každoročně hned v září a říjnu zapojují do soutěže pořádané Karlovarským krajem a společností EKO-KOM, která se zaměřuje na práci s odpadovými materiály. V letošním roce jsme opět do soutěže vyslali několik kolektivních prostorových prací tentokráte s tématem Nech brouka žít. Výtvorů se v soutěži sešla pěkná řádka, však se do soutěže zapojilo mnoho škol z různých obcí a měst celého kraje. A stejně jako loni jsme i letos byli úspěšní a získali úžasné 3. místo. Dnes 16. 12. vyrazili do Krajské knihovny Karlovy Vary převzít cenu vybraní tři zástupci vítězného kolektivu 6. A s doprovodem: panem ředitelem Vlčkem a paní učitelkou Vodárkovou, která je při práci vedla. Zde na ně kromě cen a diplomu také čekalo skvělé pohoštění ve formě rautového stolu s mnoha dobrotami a nechyběla ani prohlídka všech vystavených výrobků. Třída 6.A získala poukazy do hračkářství Pompo v hodnotě 3000 Kč, kde si chtějí vybrat stolní hry, a také tašku drobných dárků od EKO-KOMu.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.