Duhová dílna lekce 15

image_print

Poslední březnová „Duhovka“ byla od ostatních odlišná. Přišla k nám totiž důležitá návštěva a předala nám své zkušenosti s novou technikou plstění suchou technikou. Kurz tentokrát nevedla paní učitelka Vodárková, která je naší běžnou duhovou vedoucí, ale paní učitelka Bc. Eva Stehlíková. Spolu s paní učitelkou vytvořily lektorský tandem, který nám pomohl zvládnout základy této již náročnější práce s česanou vlnou a plstící jehlou. Práce nás naprosto učarovala. Tolik krásných barviček a možnosti je kombinovat do nekonečných souznění duhových experimentů, něžné výsledky naší práce i zajímavé okořenění dílny v podobě jiného způsobu práce v nás vyvolalo nadšení. Suché plstění nás skutečně nadchlo. Moc děkujeme paní učitelce Stehlíkové, že nám tuto svou oblíbenou tvořivou techniku přišla představit a pomohla tak i paní učitelce osahat si další z krásných výtvarných metod.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.