Úspěchy ve sportovní všestrannosti

image_print

Vybraní žáci 1. i 2. stupně se zúčastnili soutěže ve sportovní všestrannosti, kterou tradičně pořádala ZŠ Běžecká. Soutěžilo se v trojskoku snožmo, skoku přes švihadlo, hodu medicinbalem, klicích a driblingu. V kategorii družstev jsme skončili 6. a zajistili jsme si tak postup do krajského kola. Mezi jednotlivci uspěla Petra, která vybojovala krásné 3. místo a Dominik, který ve své kategorii zvítězil. Všem moc děkujeme za reprezentaci školy a přejeme štěstí v krajském kole.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.